to 100 to 100
to 100 Топ 100 агенцій нерухомості України 2026
Bon Apart
Bon Apart
Київ
Показати телефон
Рекомендувати

Оренда комерційної нерухомості (5)

  • Bon Apart
    30 000 грн/міс
    536 грн/м²

    Володимирська вул., 11

    багатофункціональне приміщення
    56 м²
    1 тиж. тому
    Офіс з трьомa окремими кабінетами 14, 13, 9кв.м. у зручному районі. ✅ Санвузол роздільний ✅ Кухня для персоналу ✅ Кондиціонери в кожному кабінеті — комфорт у будь-яку пору року, бойлер. ✅ Окремий вхід з фасаду — для солідного вигляду ✅ Закритий двір зі шлагбаумом — безпечне паркування та контроль доступу Ідеальний варіант для компанії, яка цінує комфорт, функціональність і зручну локацію.
    Рієлтор
  • Bon Apart
    1 800 $/міс
    12 $/м²

    Оболонський просп., 54

    багатофункціональне приміщення
    150 м²
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу 150 м² на 35 робочих місць проспект Оболонський, 54 Пропонується в оренду сучасний офіс загальною площею 150 м², розрахований на комфортне розміщення до 35 співробітників. Локація: зручне розташування — всього 300 метрів до метро активний район з розвиненою інфраструктурою Переваги офісу: окремий фасадний вхід власний ліфт панорамні вікна з гарним видом якісний сучасний ремонт два санвузли + душ директорська кімната з власною окремою терасою незалежне опалення Додатково: відкрита тераса 70 м² — ідеально для відпочинку або неформальних зустрічей, можливість розширення площі Офіс чудово підійде для IT-компанії, креативної студії, call-центру або представництва.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Bon Apart
    1 800 $/міс
    13 $/м²

    Оболонський просп., 54

    багатофункціональне приміщення
    140 м²
    2015 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офісу 140 м² на 35 робочих місць проспект Оболонський, 54 Пропонується в оренду сучасний офіс загальною площею 150 м², розрахований на комфортне розміщення до 35 співробітників. Локація: зручне розташування — всього 300 метрів до метро активний район з розвиненою інфраструктурою Переваги офісу: окремий фасадний вхід власний ліфт панорамні вікна з гарним видом якісний сучасний ремонт два санвузли + душ директорська кімната з власною терасою незалежне опалення Додатково: відкрита тераса 70 м² — ідеально для відпочинку або неформальних зустрічей, можливість розширення площі Офіс чудово підійде для IT-компанії, креативної студії, call-центру або представництва.
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Bon Apart
    30 000 грн/міс
    164 грн/м²

    Антоновича вул. (Горького), 103-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Палац Україна
    офісне приміщення
    183 м²
    сьогодні
    НА ЛІНІЇ МЕТРО НЕ ВИМИКАЮТЬ СВІТЛО! 183 м2 НЖФ, нАкционная цена - 30000 (старая цена 1000 уе ~ ̶42 ̶0̶0̶0̶ ), якщо тільки лівий блрк 90м ціна 20000грн без комиссии для арендатора (!) Без отключений (на линии метро) Коммунальная часть и отопление ~ 7500 в месяц + счетчики (вода, электричество) Антоновича 103А, ст. Метро "Дворец Украина" НЖФ, офис, 183 м2., 19/20 этажного 12 комнат = 9 кабинетов (8 - 19 м2)+кухня, архив, мини-рецепция Оптимальное количество рабочих мест - 22 (мах 25) Преимущества: - центр, видовое - метро Д. Украина (3 мин) - низкая аренда (рабочее место для вашего сотрудника составит ~ 50 грн./сутки) - низкие платежи за отопление (индивидуальная автоматика на дом, эконом...
    PRO аккаунт
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор СФНУ
  • Bon Apart
    15 000 грн/міс
    223 грн/м²

    Львівська вул., 22-А

    БЕЗ КОМІСІЇ Житомирська
    офісне приміщення
    67 м²
    2010 рік побудови
    сьогодні
    Без комісії! Генератор на ліфт! Кондиціонери! Чудове приміщення у форматі опен-спейс (4 робочі місця) з окремим кабінетом для директора та перегородкою для комфортної роботи фінансового (або іншого) відділу (3 робочі місця). Один санвузол. Обідня зона з мийкою, столом, шафками та холодильником! Прекрасно підійде для будь-якого виду діяльності!
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.